5588-kingspan-klargester-web-1000x267px-pl-pl-v1-jan2022-1

Oczyszczalnie ścieków dla gmin i jednostek komunalnych

W ostatnich latach pojawia się wiele możliwości sfinansowania inwestycji proekologicznych. W związku z Rządowym Funduszem Polski Ład można uzyskać aż 95% bezzwrotnego dofinansowania na inwestycje polegające na budowie lub modernizacji infrastruktury wodno-kanalizacyjnej, w tym oczyszczalni ścieków.

Beneficjentami środków są Jednostki samorządu terytorialnego. Jeżeli zatem planujecie Państwo realizacje polegające na budowie przydomowych, komercyjnych i gminnych oczyszczalni ścieków pragniemy zaproponować bezpłatną pomoc.

W ramach pomocy, możecie Państwo liczyć na niezobowiązującą, darmową konsultację dotyczącą:

  • Doboru technologii i wielkości do lokalnych wymagań,
  • Szacunkowej kalkulacji kosztów inwestycji i eksploatacji,
  • Przygotowania dokumentacji niezbędnej do realizacji zadania.
Poniżej znajdują się dane kontaktowe do lokalnych Doradców działających na terenie całego kraju.

Szczegóły można znaleźć również na stronie internetowej www.bgk.pl/polski-lad.

5196_WMS_PL_SALES MAP-01

Skontaktuj się z doradcą ze swojego regionu:

Arkadiusz Dukat
arkadiusz.dukat@kingspan.com
+48 605 550 481
+48 61 660 94 71

Krzysztof Falkowski
krzysztof.falkowski@kingspan.com
+48 693 332 973
+48 61 660 94 71

Adrian Protasiewicz
adrian.protasiewicz@kingspan.com
+48 605 783 031
+48 61 660 94 71

Administracja sprzedaży:
Joanna Dudek
joanna.dudek@kingspan.com
+48 61 660 94 71
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny:
Agnieszka Grochowicz - Graczyk
agnieszka.grochowicz@kingspan.com
+48 61 660 94 52

Szef sprzedaży:
Seweryn Geisler
seweryn.geisler@kingspan.com