Kontakty

Kontakt - Woda i ścieki

Topolowa 5

62-090 Rokietnica

+48 61 660 94 71

5196_WMS_PL_SALES MAP-01

Skontaktuj się z doradcą ze swojego regionu:

Arkadiusz Dukat
E: arkadiusz.dukat@kingspan.com
M: +48 605 550 481
P: +48 61 660 94 71

Krzysztof Falkowski
E: krzysztof.falkowski@kingspan.com
M: +48 693 332 973
P: +48 61 660 94 71

Adrian Protasiewicz
E: adrian.protasiewicz@kingspan.com
M: +48 605 783 031
P: +48 61 660 94 71
Administracja sprzedaży:
Joanna Dudek
E: joanna.dudek@kingspan.com
P: +48 61 660 94 71
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny:
Agnieszka Grochowicz - Graczyk
E: agnieszka.grochowicz@kingspan.com
P: +48 61 660 94 52

Szef sprzedaży:
Seweryn Geisler
E: seweryn.geisler@kingspan.com

 

Kontakt z nami

Kingspan Short Privacy Notice:
Wyrażam zgodę na warunki określone w Polityce Prywatności strony internetowej.
 Security code