Konsultant ds. sprzedaży

Kingspan Sp. z o.o. firma należąca do koncernu Kingspan Group będącego światowym liderem w dostarczaniu produktów i usług dla branży budowlanej aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:  Konsultant ds. sprzedaży

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Kingspan_Konsultant_ds_sprzedazy
  • Kompleksowa obsługa zamówień klienta ( przyjmowanie zamówień klientów, potwierdzanie zamówień do produkcji)
  • Planowanie dostaw
  • Kontrola płatności
  • Budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji z klientami
  • Tworzenie profesjonalnego i pozytywnego wizerunku firmy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji
  • Samodzielność, rzetelność,  nastawienie na osiągnięcie założonych celów
  • Dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie pracy w SAP

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę w trybie stacjonarnym
  • Przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole
  • Premie i prowizje związane z realizacją planów
  • Narzędzia pracy (telefon, komputer)
  • Szkolenie wprowadzające oraz wsparcie na etapie wdrażania
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne podnoszące kompetencje
  • Możliwość skorzystania z programu MultiSport

Zgłoszenia wyłacznie w formie CV proszę kierować na adres mailowy: info@kingspan.pl.

Dla szybszego przekazania zgłoszenia rekruterowi zalecamy aby w tytule wiadomości użyć zwrotu: „Konsultant ds. sprzedaży”.

Kontakt
Kingspan Płyty Warstwowe

Recepcja: +48 48 378 31 00

Kingspan Sp. z o. o.
ul. Przemysłowa 20
27-300 Lipsko
woj. mazowieckie

Kontakt z nami