Doradca Techniczny - Projektant

Kingspan Sp. z o.o. firma należąca do koncernu Kingspan Group będącego światowym liderem w dostarczaniu produktów i usług dla branży budowlanej aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:  Doradca Techniczny - Projektant

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Kingspan_Konsultant_ds_sprzedazy
  • Sporządzanie szczegółowych rysunków wykonawczych i warsztatowych lekkiej obudowy z płyt warstwowych (detale, widoki, przekroje, zestawienia) na bazie istniejącego projektu architektonicznego
  • Wykonywanie przedmiarów i kosztorysów w oparciu o dokumentację architektoniczną
  • Ścisła współpraca z działem handlowym w zakresie obsługi klientów
  • Współpraca z działem rozwoju produktów i certyfikacji

WYMAGANIA:

  • Studia kierunkowe: budownictwo, min. tytuł inżyniera (ukończone lub ostatni rok studiów)
  • Biegła znajomość programu AutoCad (znajomość obsługi programów do modelowania 3D Revit, Archicad będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (praca w międzynarodowym środowisku)
  • Znajomość programów MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, skrupulatność
  • Doświadczenie w zakresie projektowania elewacji będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kartę multisport
  • Możliwość zdobywania doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

Zgłoszenia wyłacznie w formie CV proszę kierować na adres mailowy: info@kingspan.pl.

Dla szybszego przekazania zgłoszenia rekruterowi zalecamy aby w tytule wiadomości użyć zwrotu: „Doradca Techniczny - Projektant”.

Kontakt
Kingspan Płyty Warstwowe

Recepcja: +48 48 378 31 00

Kingspan Sp. z o. o.
ul. Przemysłowa 20
27-300 Lipsko
woj. mazowieckie

Kontakt z nami