SALG

MORTEN_500x275

Jens Morten Johannesen
Managing Director


Tlf: +47 33 43 03 52
Mob: +47 911 19 399
jens.morten.johannesen@kingspan.com

MORTEN_500x275

May Josefsen
Market Coordinator


Tlf: +47 33 43 03 56
Mob: +47 481 48 209
may.josefsen@kingspan.com

MORTEN_500x275

John Erik Langaas
Key Account Manager


Tlf: +47 33 43 03 62
Mob: +47 906 03 010
john.erik.langaas@kingspan.com

MORTEN_500x275

Michal Urban
KAM Sales Engineer


Tlf: +47 33 43 03 67
Mob: +47 936 05 911
michal.urban@kingspan.com

MORTEN_500x275

Sven Vikøren
Key Account Manager

Tlf: +47 33 43 03 51
Mob: +47 953 39 724
sven.vikoren@kingspan.com

MORTEN_500x275

Kurt Nyhagen
KAM Sales Engineer


Tlf: +47 33 99 80 96
Mob: +47 952 23 525
kurt.nyhagen@kingspan.com

MORTEN_500x275

Finn Arne Aadne
Project Engineer


Tlf: +47 33 43 03 61
Mob: +47 915 44 984
finn.arne.aadne@kingspan.com

MORTEN_500x275

Bjørn Helseth
Project Manager - Pump Stations


Tlf: +47 33 43 03 55
Mob: +47 952 04 107
bjorn.helseth@kingspan.com

MORTEN_500x275

Inger Mari Nilsson
Sales Assistant


Tlf: +47 33 43 03 50
Mob: +47 481 85 024
Tlf. sentralbord: +47 33 43 03 50
inger.mari.nilsson@kingspan.com

MORTEN_500x275

Hilde Merethe Kongstein
Salg/Ordre


Tlf: +47 33 43 03 63
Tlf sentralbord: +47 33 43 03 50
hilde.merethe.kongstein@kingspan.com

KUNDESERVICE

5381_Image_500x275_no-no_v1.0 (2)

Tanja Remman
Customer Care Coordinator


Tlf: +47 33 99 80 82
KWE.kundeservice@kingspan.com

Utvid forretningsmulighetene deres:

Vi er her for å hjelpe deg

Har du noen spørsmål? Vårt kundeserviceteam står alltid klar til å hjelpe deg

Kontakt oss