SALG

MORTEN_500x275

Jens Morten Johannesen
Managing Director


Tlf: +47 33 43 03 52
Mob: +47 911 19 399
jens.morten.johannesen@kingspan.com

MORTEN_500x275

May Josefsen
Market Coordinator


Tlf: +47 33 43 03 56
Mob: +47 907 17 211
may.josefsen@kingspan.com

MORTEN_500x275

John Erik Langaas
Key Account Manager


Tlf: +47 33 43 03 62
Mob: +47 906 03 010
john.erik.langaas@kingspan.com

MORTEN_500x275

Michal Urban
KAM Sales Engineer


Tlf: +47 33 43 03 67
Mob: +47 936 05 911
michal.urban@kingspan.com

MORTEN_500x275

Sven Vikøren
Sales Engineer


Tlf: +47 33 43 03 51
Mob: +47 953 39 724
sven.vikoren@kingspan.com

MORTEN_500x275

Kurt Nyhagen
KAM Sales Engineer


Mob: +47 952 23 525
kurt.nyhagen@kingspan.com

MORTEN_500x275

Thor Erik Strand
Sales Representative Klargester


Mob: +47 477 90 687
Thor.Strand@kingspan.com

MORTEN_500x275

Petter Blyverket
Sales Engineer Commercial Klargester


Mob: +47 472 76 777
Petter.Blyverket@kingspan.com

INNESALG OG TEKNISK

MORTEN_500x275

Anders Skjeggerød
Teknisk Sjef


Tlf: +47 33 43 03 53
Mob: +47 906 54 903
anders.skjeggerod@kingspan.com

MORTEN_500x275

Finn Arne Aadne
Prosjektingeniør


Tlf: +47 33 43 03 61
Mob: +47 915 44 984
finn.arne.aadne@kingspan.com

MORTEN_500x275

Hilde Merethe Kongstein
Salg/Ordre


Tlf: +47 33 43 03 63
Mob: +47 924 71 678
hilde.merethe.kongstein@kingspan.com

MORTEN_500x275

Inger Mari Nilsson
Salg/Ordre


Tlf: +47 33 43 03 50
inger.mari.nilsson@kingspan.com

PUMPESTASJONER

MORTEN_500x275

Bjørn Helseth
Prosjektleder pumpestasjoner


Tlf: +47 33 43 03 55
Mob: +47 952 04 107
bjorn.helseth@kingspan.com

MORTEN_500x275

Per Tufte
Prosjektingeniør Pumpestasjoner


Tlf: +47 33 43 03 59
Mob: +47 905 51 778
per.tufte@kingspan.com

Utvid forretningsmulighetene deres:

Vi er her for å hjelpe deg

Har du noen spørsmål? Vårt kundeserviceteam står alltid klar til å hjelpe deg

Kontakt oss