Web Sitesi Kullanım Şart ve Koşulları

Bu sayfa en son 28.03.2020 tarihinde güncellenmiştir.  Bu Şartlar ve Koşullar önemli şekilde değiştirildiğinde, size bildirilecektir.

Web sitemize hoşgeldiniz. Bu web sitesini göz atmaya ve kullanmaya devam ederseniz, Web Sitesi Gizlilik Bildirimimiz ile birlikte, Kingspan'ın bu web sitesiyle ilgili olarak sizinle olan ilişkisini yöneten aşağıdaki kullanım şart ve koşullarına uymayı ve bunlara bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz. Bu şartlar ve koşulların herhangi bir bölümüne katılmıyorsanız, lütfen web sitemizi kullanmayın.
'Kingspan' veya 'bize' veya 'biz' terimi, kayıtlı ofisi Kingspan Holdings (Ireland) Limited, Dublin Road, Kingscourt, Co Cavan, A82 XY31, Republic of Ireland olan web site sahibini ve onun bağlı kuruluşlarını ifade eder. Bu şirketlerin listesine erişmek için buraya tıklayın.  'Siz' terimi, web sitemizin kullanıcısını veya görüntüleyicisini ifade eder. Her Kingspan kuruluşu, kişisel verileri kendi amaçları doğrultusunda işler. Verilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Bu web sitesinin kullanımı aşağıdaki kullanım şartlarına tabidir:
  • Bu web sitesi sayfalarının içeriği genel bilginiz içindir ve yalnızca kullanım amaçlıdır. Haber verilmeksizin değiştirilmeye tabidir.
  • Ne üçüncü şahıslar ne de biz, bu web sitesinde bulunan veya teklif edilen bilgilerin ve materyallerin belirli bir amaç için doğruluğu, güncelliği, performansı, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda bir garanti veya güvence veremeyiz. Bu tür bilgi ve materyallerin yanlışlıklar ya da hatalar içerebileceğini kabul etmektesiniz ve biz bu tür yanlışlıkların ya da hataların yükümlülüğünü, yasaların izin verdiği en geniş ölçüde açıkça dışlamaktayız.
  • Bu web sitesindeki herhangi bir bilgi veya materyali kullanmanız tamamen sizin sorumluluğunuzdadır, bundan biz sorumlu tutulamayız. Bu web sitesi aracılığıyla sunulan tüm ürün, hizmet veya bilgilerin sizin özel gereksinimlerinizi karşıladığından emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır.
  • Bu web sitesi bize ait veya bize lisanslı olan materyaller içermektedir. Bu materyaller; tasarım, düzen, görünüm, görünüş ve grafikleri içerir; ancak bunlarla sınırlı değildir. Bu şart ve koşulların bir parçasını oluşturan telif hakkı bildirimine uygun olması haricinde, çoğaltılması yasaktır.
  • Bu web sitesinin izinsiz kullanımı, tazminat talebine yol açabilir ve/veya cezai bir suç olabilir.
  • Kullanıcıların bu web sitesine yasa dışı içerik yollaması veya sunması yasaktır.
  • Zaman zaman, bu web sitesi diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar, daha fazla bilgi sağlamak için size kolaylık olarak sunulmuştur. Bu durum, söz konusu web sitelerini onayladığımızı göstermez. Bağlantılı web sitelerinin içeriğiyle ilişkili bir sorumluluğumuz yoktur.
  • Bu web sitesinin işletilmesi veya kullanımıyla ilgili bir şikayette bulunmak istiyorsanız, şikayetinizi burada gösterilen adreste bulunan söz konusu Kingspan şirketine yazılı olarak göndermenizi rica ederiz. Şikayetlere cevap vereceğiz ve yasaların öngördüğü şartlara bağlı her türlü çözümü uygulayacağız. 
  • 18 yaşın altındaki çocuklar bu web sitesini kullanamaz.
  • BAE'de bulunan kullanıcılar için, bu web sitesini kullanımınız ve web sitesinin bu şekilde kullanımından doğan herhangi bir anlaşmazlık İngiltere ve Galler yasalarına tabidir ve Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai'deki DIFC mahkemelerinin münhasır olması gerektiğini kabul edersiniz. herhangi bir anlaşmazlıkta yargılama yetkisi. Diğer tüm kullanıcılar için, bu web sitesini kullanımınız ve web sitesinin bu şekilde kullanılmasından doğan herhangi bir anlaşmazlık İrlanda yasalarına tabidir ve İrlanda mahkemelerinin herhangi bir anlaşmazlıkta münhasır yargı yetkisine sahip olacağını kabul edersiniz.
 
www.kingspan.com adresindeki içeriğinin telif hakkı © Kingspan Holdings (Ireland) Limited'e aittir.