AU_BM_EVO_RNSH  (48)

Shanks Atık Yönetimi

Rooftech firması tarafından Frog Adası, Rainham’da bulunan Shanks Grubuna ait Atık Yönetim Tesisinde çeşitli Kingspan Çatı, Duvar ve Aydınlatmak ürünlerinin kurulumu yapılmıştır. Terminal, yolcular için bir dinlenme alanı sunacak ve turistleri, İskoç başkentinde hoş bir şekilde karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Proje

Edinburgh Havalimanının doğu terminali genişletme çalışmalarında BENCHMARK Kreate ve Evolution panelleri kullanılarak terminale çarpıcı yeni bir dış yüzey kazandırılmıştır. Yeni 500m2 BENCHMARK Kreate cephe, asıl binanın 1970lere özgü mimarisiyle iyi bir harman oluşturmaktadır.

Yer:
Frog Adası, Rainham, Birleşik Krallık
Yıl:
2015
Cephe:
Day-Lite Klick | Euro-Box
Çatı:
Topdek
İndir
2016_SHANKS WASTE MANAGEMENT_RAINHAM_16_AWP LFB DLK KDLK SM_UK.jpg
Previous
Next

Hızlı Yapım

Yeni düz çatıda 3200m2 Kingspan K Dek çatı sistemi kullanılmıştır. Bu sistem, PVC/TPE membranı, yüksek performanslı yalıtım ve bir Trapez Hadveli profilli çelik çatı ile birleştiren tek katmanlı bir çözümdür. K Dek, mühendislik tasarımı önceden yapılmış ve şantiye dışında bir araya getirilen bir paneldir. Paneller, basitçe yerine yerleştirilip çatıya sabitleneceği için yapım hızında kayda değer artış kaydedilir.

AU_BM_EVO_RNSH  (161)

Estetik Açıdan Hoş

Kingspan Eurobox panel, estetiği yüksek enerji ve yapısal performansla bir araya getirir. Paneller, çarpıcı bir etki yaratmak için bu binada dikey şekilde uygulanmış olup projenin endüstriyel ortamını yansıtmak için Gümüş Metali boya tercih edilmiştir.

AU_BM_EVO_RNSH  (130)

Gelecekte de Kullanılabilir

Panelin iç tarafına bir AQUAsafe (su açısından güvenli) astar uygulanmıştır. Bu, yüksek nemli ortamlarda gerekli korozyon karşıtı korumayı sağlayan gelişmiş tekniğe sahip bir polivinil klorür kaplamadır

AU_BM_EVO_RNSH  (130)

Tam İç Rahatlığı Sunar

Her işletmede işletmenin güvenliğinin sağlanması ve üstü yangın performanslı panellerin kullanılması, olmazsa olmaz şartların başında gelir. Bu binaya monte edilen K Dek ve Eurobox panellerinin her ikisi de LPCB ve FM onaylı olup yangın durumunda önemli koruma sağlar. Bu paneller, üstün yangın performansı önlemi sundukları için işyeri sahipleri bu panelleri, gönül rahatlığıyla kullanır.

AU_BM_EVO_RNSH  (130)

Mimari Esneklik

Kingspan’in Euro-Box profili içerisinde Mimari Duvar Paneli ile kombine edilen Day-Lite Klick duvar paneli, projenin estetik, ısı performansı ve maliyet etkinlik şartlarını karşılamak için ideal olduğunu göstermiştir. Kingspan Day-Lite Klick, mekanın içerisinde mükemmel doğal ışık sağlarken aynı zamanda ısı verimliliğini ve estetik görünümü de koruyan birlikte haddeden geçirilmiş, çok duvarlı polikarbonat duvar ışıklığıdır. Bu ürün, her tasarıma kolaylıkla entegre edilebilir ve yine bu projede kurulumu yapılan Eurobox duvar panelleri ile tamamen uyumlu olup total mimari esneklik sunar.

AU_BM_EVO_RNSH  (130)

Arayın, projenizde birlikte çalışalım