AU_BM_EVO_RNSH  (48)

Primark Fort Kinnaird

BENCHMARK Evolution ve Trapez Hadveli duvar panelleri, hızlı montaj süreleri sunarak projelerin hızlı ve etkin bir şekilde yapılmasına olanak sağlar.

Proje

Bu 3600 metrekareli perakende mağaza, Edinburgh’da bulunan Fort Kinnaird Alışveriş ve Eğlence Parkına yapılan heyecan verici bir yapıdır. BENCHMARK Evolution ve Trapez Hadveli duvar panellerinin kombinasyonu, alışveriş yapanlara benzersiz bir deneyim yaşatan gerçek anlamda yenilikçi bir bina ortaya çıkarmıştır.  

Yer:
Edinburgh, İskoçya
Yıl:
2015
Cephe:
BENCHMARK Evolution | Pitched Roof
Yüzey:
Goosewing Grisi
İndir
2015_PRIMARK_FORT KINNAIRD_13_BM EVO_UK.jpg
Previous
Next

Daha Hızlı Yapım

Bu yeni Primark mağazasının kapılarını 2016 yaz sezonunda müşterilerine açması öngörülmüştür. Ancak mağaza daha hızlı tamamlanarak 2015 Noel döneminde hizmete açılarak son dakika Noel alışverişçilerinin akınına uğramıştır.

AU_BM_EVO_RNSH  (161)

İşletmenin ve Mülkiyetin Korunması

KS1000RW panelleri, LPCB, FM onaylı olup işletmeniz ve mülkiyetiniz için toplam koruma sağlar.

AU_BM_EVO_RNSH  (130)

Enerji Verimli Aydınlatmalar

BENCHMARK Evolution ve Trapez Hadveli duvar panelleri, Yeşil Kılavuz (Green Guide) A+ sınıfı enerji verimliliği şartlarını karşılamakta olup yapının enerji verimliliğini kayda değer biçimde arttırır. Bu sürdürülebilirlik özellikleri sayesinde yeni Primark mağazası, diğer çevre dostu yararların yanı sıra daha az işletme maliyetinin keyfini sürmektedir.

AU_BM_EVO_RNSH  (130)

Arayın, projenizde birlikte çalışalım