AU_BM_EVO_RNSH  (48)

Plapsaqua Su Parkı

Bu tasarım merkezinde çocukları ve genç nesli cezbedecek eğlence, renk ve ilham var.

Proje

Bu projenin arkasındaki fikir, renkli ve ilham verici şekillere sahip, etrafta yoğunlaşmış basit ancak çekici yapılar oluşturulmasıydı. Panellerimiz, tasarımcıya, içeriden su ortamını yansıtmak için mavinin farklı tonlarını, birlikte kullanma özgürlüğü vermiştir. Sonuçta ortaya, eğlenceli ve göz alıcı bir tasarıma sahip, müşterinin değerlerini temsil eden amiral gemisi bir bina çıkmıştır. 

Yer:
De Panne, Belçika
Yıl:
2016
Cephe:
Mimari Duvar Paneli | Mini-Micro
Yüzey:
Kingspan XL Forté (Deep Blue, Denim, Midnight, Pastel Blue)
İndir
PLOPSAQUA_52_AWP_BE
Previous
Next

Daha Hızlı Yapım

Yaz zamanında çok sayıda ziyaretçi çeken bir yer olarak bu projede inşaat süreci için öngörülen kısıtlı süre, projede kritik öneme sahipti. Teslim süresi, kesindi ve basın ve ulusal medyada çoktan ilan edilmiştir. Yani yalıtımlı duvar panellerimizin yapım sürecindeki hızı, kesin takvimin karşılanmasında hayati öneme sahipti.

AU_BM_EVO_RNSH  (161)

Tasarım Çözümleri

Projenin en önemli yönlerinden bir tanesi, pencerelerin ve su kaydıraklarının kusursuz bir şekilde entegrasyonuydu. Doğal su geçirmezlik, kritik öneme sahip olup en olağan olmayan uygulamalarda bile yalıtımlı duvar paneli sistemlerimizin esnekliğini ön plana çıkarmaktadır. Tasarlanan şemayı mükemmel şekilde yansıtmak üzere panellerin renk şemasını tutturmak için koordineli aksesuarlar üretilmiştir.

AU_BM_EVO_RNSH  (130)

Doğa Güçlerine Karşı Koruma

Belçika’nın sıcak iklimi, uygun kaplamanın seçimi sırasında değerlendirmeye alınması gereken tek unsur değildi zira panellerin, yüzme havuzunun iç ortamındaki aşındırıcı güçlere karşı dayanıklı olması da zorunluluk arz etmekteydi. Koruma sağlayan, bu tür su uygulamaları için ideal olan Kingspan XL Forté kaplamamız seçilmiştir. XL Forté kaplamamız, Kingspan Kesin Panel Garantisi kapsamında uygulamaya bağlı olarak 40 yıla garanti kapsamındadır. Bu ürün çeşidi, deri hissi veren koruyucu PVC kaplama çeşitlerinden oluşur ve çok sayıda ilham verici renk seçeneği mevcuttur.

Arayın, projenizde birlikte çalışalım