Aspar_UK_CaseStudy_Cleanrooms_ Versatile_Wall. (10)

UltraTech
Tavan Asma Sistemi

İndir
Belgium_ultratech_precisio_SaintLuc_medical_precision_wall_ceilings_doors_windows (24)
Previous
Next

Tavan Asma Sistemi

UltraTech Tavan Asma Sistemi, belirli temiz oda gerekliliklerinize uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu sistem, yarı gömme ve hizalı seçeneklerine sahiptir.

1. Temiz oda tesisatlarının hizalı entegrasyonu (aydınlatma, hava besleme ve dönüş yuvası ve daha küçük tavana monteli hizmetler gibi).
2. Kurulum, zaman zaman gerçekleştirilen denetim ve bakım erişimi için uygundur. (yalnızca ufak çaplı onarımlar)
3. Hizalı ve yarı gömme seçeneklerine sahiptir
4. UltraTech Versatile ve UltraTech Precision ürün yelpazesi ile uyumludur.
AWP_Wall_ProductRender_03201701_ALL_UK

Sistem Hizmetleri ve Aksesuarlar

Size özel teknik destek ekibimiz hem üretim öncesi hem de üretim sonrası temiz oda süreçlerinizin her aşamasında size yardıma hazırdır.

Ücretsiz hizmetler için bize ulaşın: Temiz odalara yönelik ISO sınıflandırmaları konusunda rehberlik, TEKLA modelleme, yangın ve akustik performans konusunda tavsiyeler, U değeri hesaplamaları, size özel yapı detayları, panel boyutları, optimize bina enerji modellemesi ve CITB destekli kurulum eğitimi.
UltraTech Cleanroom Assembly_windows walls doors windows

Ürünlerin kullanıldığı projelere bakın

Müşteri Referansları

Sonaca ile uzun panel sistemlerimizin ve QuadCore mikro-hücre dolgumuzun mümkün kıldığı UltraTech Versatile temiz odası hakkında görüştür.
StJames_Dublin_CaseStudy_Cleanrooms_IRL_15 - Copy

Küresel Olay İncelemesi Kitabı

Dünyanın dört bir yanından projeleri içeren yeni küresel olay incelemesi kitabımızı indirebilirsiniz. İndirmek için tıklayın.

Teknik Bilgiler

UltraTech Tavan Asma Sistemleri
Uygulama
Kingspan UltraTech Tavan Asma Sistemleri, müşterinin belirli temiz oda gerekliliklerine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Versatile yarı gömme tavan asma sistemi veya Precision tam hizalı tavan asma sistemi olarak temin edilir.

Özellikler
UltraTech Tavan Sistemleri, aydınlatma sistemleri, hava besleme ve dönüş yuvası ve daha küçük tavana monteli hizmetler gibi temiz oda tesisatlarının hizalı entegrasyonunu sağlar.
UltraTech Tavan Asma Sistemleri, kurulum, zaman zaman gerçekleştirilen denetim ve bakım için erişilebilir olan, yalnızca ufak çaplı onarımların yapılabildiği tavanlar olarak tasarlanır ve sınıflandırılır.

Yükler ve tavan paneli sistemlerine ilişkin doğrulama için lütfen Kingspan Teknik Departmanına ulaşın.
UltraTech Tavan Asma Sistemleri, malzeme depolama için tasarlanmamıştır.

Hava kanalları, HEPA yuvaları, boru tesisatı ve kablo tablaları gibi daha ağır olan bina hizmetleri, tavan asma sisteminden desteklenemez.
Kingspan, kurulum sırasında ve sonrasında sık geçilen yürüme alanları için ayrı bir yürüme alanı kurulmasını tavsiye eder.
Temiz oda tavan gerekliliklerinizin bireysel değerlendirmesi için lütfen Kingspan Teknik Departmanına ulaşın.