2017_UK_Website_Imagery_KIP_Tech_Services_01

Temiz Oda Sistemleri için
Hizmetler

Hizmetler

group site_prod meeting_holywell (13)

Müşteri Hizmetleri

Temiz Oda Sistemleri müşteri hizmetleri ekibi, temiz odanızın kurulumu öncesinde, sırasında ve sonrasında size özel müşteri desteği sunmaya daima hazırdır. Müşterilerimizin ihtiyaçları her şeyden önce gelir. Müşteri koordinasyonundan ürün seçeneklerine, detaylı temizlik hizmetlerinden sipariş ve ulaşım koordinasyonuna kadar her aşamada yanınızdayız.
 

Teknik Hizmetler

Temiz Oda Sistemleri Teknik Ekibimiz, tasarım ve kurulum sürecinde size özel ürün ve teknik destek sunar. Kingspan Temiz Oda Sistemleri, TEKLA modelleme ile temiz odanızın tasarımını gerçekleştiren ve ISO temiz oda standartlarını ve kurulum desteğini sağlamak üzere rehberlik hizmeti sunan uzmanlar sayesinde temiz odanızın en yüksek standartlara uygun şekilde inşa edilmesini sağlar.
Email: KingspanStructuralTechnicalTeam@kingspan.com

 
Rectangular Icons
AboutUs_document

Satış Desteği

Uzmanlaşmış temiz oda satış destek ekibimiz, hızlı ve yerel hizmet anlayışımızla çeşitli ürünlerin uygun şekilde seçiminde ve teknik özelliklerinde size yardımcı olmaya hazırdır. Yeni fikirlere mi ihtiyacınız var? Geçmiş ürün uygulamalarından örnekler görmek ister misiniz? Temiz oda ürün seçenekleri ve entegrasyonları hakkında konuşmak ister misiniz? Bize ulaşın.

Numuneler ve hizmetler için
lütfen iletişime geçiniz.