Pembridge_meeting_people (3)

Hizmetlere
Genel Bakış

group site_prod meeting_holywell (13)

Müşteri Hizmetleri

Kingscourt’ta bulunan ofisimizde, ürün satışından koordinasyon ve sipariş ayrıntılarına kadar her hususta size yardımcı olmaya hazır, kendini işine adamış müşteri temsilcilerimizden oluşan Müşteri Hizmetleri ekibimiz bulunmaktadır.

 

Teknik Tasarım

Teknik Hizmetler ekibimiz; altyüklenici teknik desteği, yapım aşaması teknik desteği, ısı / akustik / drenaj hesaplamaları dahil pek çok konuda ürün ve proje desteği sunan soğuk depo ürünleri uzmanlarından oluşmaktadır. 
 
2017_UK_Website_Imagery_KIP_Tech_Services_04
holywell_training_field service (10)

Saha Hizmetleri

Saha Hizmetleri Ekibimiz, sunduğumuz ürün ve sistemlere yönelik uzman montaj eğitimi ve ürün tanıtımı hizmetleri sunar. Eğitim, geniş bir kapsama sahip olup Temel Yeterlik Programımız, NFRC (Ulusal Çatı Yüklenicileri Federasyonu) onaylıdır. Eğitim; güvenli boşaltmadan manuel işlemlere ve montajdan tamamlamaya kadar tüm montaj prosedürlerini kapsar. Sunduğumuz eğitime, bir CITB (İnşaat Sektörü Eğitim Kurulu) sertifikası vermek suretiyle resmi hüviyet kazandırma imkanımız da söz konusudur. 
 

Satış Destek

Ulusal Satış Müdürleri Ağımız, ürün çeşitlerimiz içerisinden en doğru seçimin yapılması ve şartnamelerin sunulması konusunda yardımcı olmak üzere yerel ekiple çalışmaya hazırdır. Bir bilenenin görüşüne mi ihtiyacınız var? Ürünlerimizin diğer uygulamalarına da mı bakmak istiyorsunuz? O zaman bize ulaşın.
 
 
group site_prod meeting_holywell (2)
2017_UK_Website_Samples_box

Numuneler

Bir numune, büyük bir fark yaratabilir. Numuneyle, ürünlerin projenizde nasıl kullanılacağınızı gözünüzün önünde canlandırmanız daha kolaydır.
 
 

İhtiyacınız olan hizmete kavuşmak için bize ulaşın.