Her Yalıtım Malzemesi Aynı Değildir

Son zamanlarda çıkan yüksek profilli yangınlar, binanız için doğru panel sistemini seçmenin önemini güçlendirmiştir. Bu sayfa hem QuadCore ™ Teknolojisi (yeni hibrid yalıtım çekirdeğimiz) hem de standart Kingspan PIR (IPN) panel sistemlerimiz için mevcut kapsamlı yangın testi sertifikasyonunu açıklamaktadır. Ayrıca, Kingspan panel sistemlerinin gerçek yangın durumlarında nasıl performans gösterdiğini gösteren bağımsız yangın araştırma raporları içerir.

Eagle Global Logistics fire case study_KS 1000 MR_UK

Kingspan’e Güvenin

Son dönemde gerçekleşen ciddi yangınlar, binanız için doğru kaplama sistemini seçmenin önemini bir kez daha gözler önüne sermiştir (soldaki videoya bakınız).
Bu sayfada hem QuadCore™ Teknolojisi (yeni hibrit kişiye özel yalıtım dolgusu hem de standart ECOsafe PIR panel sistemlerimiz için mevcut olan kapsamlı yangın testi belgeleri anlatılmaktadır. Bunun yanı sıra, Kingspan panel sistemlerinin gerçek yangın durumundan nasıl bir performans sergilediğini gösteren bağımsız yangın araştırma raporları da sunulmaktadır. 

Benzersiz Testler & Onaylar

Kingspan Sigortacı Onaylı sandviç paneller; mevzuatta öngörülen testler, sigorta sektörü tarafından geliştirilen yüksek ölçekli testler ve ISO, İngiliz Standartları Kurumu (BSI) ve Ulusal Yangın Koruma Kurumu (NFPA) tarafından geliştirilen diğer yüksek ölçekli testlere göre yüksek bir yangına tepki seviyesine sahiptir.
 
Kingspan panel sistemleri, ASTM E119, EN 1364 Parts 2 & 3, EN 1365 Bölüm 2 ve EN 1366 Bölüm 3 dahil çok sayıda test yöntemine göre kapsamlı yangın direnci testlerine tabi tutulur.
En son “Tüm Yalıtımlar Bir Değildir” isimli broşürümüzde Kingspan tarafından hem QuadCore™ Teknolojisi (yeni hibrit kişiye özel yalıtım dolgusu hem de standart ECOsafe PIR panel sistemlerimiz üzerinde hem yangın direnci hem de yangına tepki konularında gerçekleştirilen testlere yönelik kapsamlı bir genel bakış sunulmaktadır.
 
Broşürü indir 
2017_UK_Fire_Brochure

QuadCoreTM Teknolojisi – Kingspan’den yeni bir koruma seviyesi

QuadCoreTM Teknolojisi, Kingspan’in kendine has bir gri mikro hücre yapısına sahip, isteğe özel hazırlanan hibrit yalıtım dolgusudur. Kingspan’in kendinden harmanlı QuadCore™ Teknolojisi, benzersiz ısı verimliliği, üstün yangın koruması, gelişmiş çevresel özellikler ve sektör lideri 40 yıllık ısı ve yapı garantisi sunar.
 

İş çekirdeğinde….

QuadCore™ Teknolojisinin bağımsız ISO 11925-3 t testlerinde diğer yalıtım dolgusu malzemelerine oranla sağladığı düşük duman emisyonu ve düşük kömür oluşumunu görmek için videoyu izleyin.

Sistem testinin önemi

Yapı Teknolojisi Müdürümüz Mark Harris’in size QuadCore™ Teknolojisinin tabi tutulduğu küçük, orta ve büyük çaplı testleri gösterdiği ve QuadCore Teknolojisinin, kapalı hücreli yalıtım dolgusunun yangın performansı konusunda nasıl yeni bir küresel standart belirlediği konulu videomuzu izleyin.
 

Daha Fazla Bilgi ve Destek