Projeler

2017_Kingspan_CS_Quadcore_Karan_Beef_SA_1-1

Karan Beef, Güney Afrika

Kingspan and Karan Beef came together in 2016 to jointly contribute to the design of a state-of-the-art cold store in Balfour Mpumalanga, South Africa.

AU_BM_EVO_RNSH  (48)

RAND Logistics

Dondurulmuş ürün lojistiği konusunda uzmanlaşmış RAND Lojistik firmasının, UltraTem panelleri kullanılan bu etkileyici projesinin fotoğrafları için tıklayınız.

DSC_0396_1

Parkent Soğuk Depo

Özbekistan Taşkent’in Parkent bölgesinde bulunan tesis, bölgede yetişen üzüm mahsulünün soğuk depo ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur. Davamı için tıklayınız…

2017_NarGurme_05_CTF_IST_TR

Nar Gurme

Anadolu'nun doğal ve bölgesel lezzetlerini geleneksel yöntemlerle üreten Nar Gurmenin Kocaeli’nde inşa edilen tesisine ait fotoğrafları görmek için tıklayınız.

AU_CE_CS_Manassen Foods (3)

Manassen Foods

Manassen Foods soğuk depo projesi için beklentilerin odağında yangın güvenliği ve enerji verimliliği yer almıştır. Projeye ait detaylar için tıklayınız.

2016_LONG CLAWSON DAIRIES_03_CS_UK.jpg

Long Clawson Mandırası
QuadCore

Long Clowson, tesislerinde enerji verimliliğini, yalıtım ve yangın direncine yönelik taleplerin karşılanması için QuadCore Teknolojisini tercih etti.

DSC_0243_1

Korzinka.uz

Özbekistan Cumhuriyeti perakende pazarında geniş ürün yelpazeli marketler zinciri olarak hizmet veren Korzinka projesi fotoğrafları için tıklayınız.

2014_IDS TRANSPORT_11_CS_UK.jpg

IDS Transport


2009_HakanGida_01_CTF_MER_TR

Hakan Gıda

15.000 ton kapasiteli tesisin soğuk oda ve dış cephe panellerinin tamamı Kingspan tarafından karşılandı. Proje fotoğrafları ve detaylar için tıklayınız.

Grifols Pharmaceuticals, Dublin_04_TD_IE

Grifols Uluslararası Lojistik Merkezi

11 hektarlık bir alan üzerine kurulu olan tesis Kingspan yalıtımlı panel ve aksesuarları ile 18 ay gibi kısa bir sürede tamamlanmıştır. Fotoğraflar için…

2008_Kingspan_Ekol Logistic_02_Ankara_TR

Ekol Lojistik

Ekol lojistiğin Ankara’da bulunan lojistik depo projesinde kullanılan özel mimari cephe panellerini ve depoya ait fotoğrafları görmek için tıklayınız.

2014_AKSEKER CHICKEN_05_CTF_TR

Akşeker Kesimhanesi

Akşeker tavuk kesimhane tesisi projesinde Kingspan İzocold ve Phamacold paneller ile Polidoor soğuk depo kapıları kullanılmıştır fotoğraflar için tıklayınız…

2014_AKSEKER RED MEAT_09_CTF_TR

Akşeker Kırmızı Et


2007_Agility_06_CTF_TR

Agility Mersin (PWC)

Agility’nin 25.000 ton kapasiteli lojistik deposunda İzocold Soğuk depo panelleri ve Prestige çatı ve cephe paneli kullanılmıştır. Proje fotoğrafları için…