Projeler

2019_Kingspan_KingZip Linea_CanberraMRT_Singapore_1

Canberra MRT İstasyonu, Singapur

Canberrra istasyonu (NS12), Sembawang, Singapur’daki Canberra Link caddesinde bulunan ve Kuzey Güney Hattı üzerinde yer alan, yükseltilmiş bir Hızlı Toplu Taşımacılık Sistemi (MRT) istasyonudur. RSP Architects, istasyon için estetik ve işlevsel bir çatı sisteminin tasarlanıp geliştirilmesi için Kingspan ile görüştü.

Istanbul Airport Service Buildings Kingzip Linea

İstanbul Havalimanı Hizmet Binaları

Türk Havayolları (THY), Yeni İstanbul Havalimanına taşınma işlemleri kapsamında toplam 650,000 metrekare alan üzerinde 50’den fazla yeni nesil destek tesisinden oluşan son teknoloji bir kampüs inşa ediyor. ULD (birim yükleme gereçleri) onarım tesisi, uçak içi ikram hizmetleri tesisi, akü şarj tesisi ve bir kargo sevk üssünden oluşan kampüsün ilk etabı için çatı sistemi olarak KingZip Linea tercih edildi.

2019_KingZip_Linea_Deira Night Souk_UAE

Deira Aksam Çarşısı

Deira Night Souk Case Study

2009 Meydan Racecourse_Image3_KZ_AE (LR)

Meydan Yarış Alanı


2008_ Dubai Sports City Academies_Image6_KZ_AE

Spor Şehri

Dubai Spor Şehri çatı tasarımının odağını oluşturan KingZip SF, olağandışı ve kompleks kıvrımlar oluşturmak için kullanılmıştır. Fotoğraflar için tıklayınız.

2009_Dubai International Airport_Image1_KZ_AE_(LR)

Dubai Uluslararası Havalimanı

Dubai Havalimanı çatı tasarımının odağını oluşturan KingZip SF, olağandışı ve kompleks kıvrımlar oluşturmak için kullanılmıştır.

AU_R_KZ_Adelaide_Convention_Centre (10)

Adelaide Kongre Merkezi

Avustralya'nın Adelaide şehrinde 3500 konuk oturma kapasitesine sahip Genel Toplantı Salonunun yüzünü modernleştirip, fütüristik bir yapı haline getirdik.

AE_LLC_R_KingZip SF_NDIA Hangars (2)

Hamad Uluslararası Havalimanı

Qatar Airways'in merkezi bakım tesisi olarak işlev görecek hangar icin Kingzip SF Kenetli Çatı Sistemi seçildi ve 98000m²'lik bir alanı üzerine kuruldu.

AU_SSS_KingZip SF_ Daiseys Hotel (9)

Castello's Daisey's Hotel

Otelin görünümünü tamamen değiştirmek üzere Kingspan’in kilitli geçme ve kenetli çatı teknolojisinin kullanıldığı Kingzip kaplama sistemi monte edilmiştir

AE_LLC_R_KZSF_Abu Dhabi Int Airport_render

Abu Dhabi Uluslararası Havalimanı

Abu Dabi Uluslararası Havalimanı, çatı tasarımı kompleks kıvrımlar oluşturmak için Kingspan’in KingZip SF ürünü kullanılmıştır.

AE_RG_R_Ziplock_Queen Alia airport, Jordan (22)

Queen Alia Uluslararası Havalimanı

Hemen her tasarım ihtiyacını karşılamada mimarlara sunduğu esneklikten dolayı KingZip ürünü bu proje için ideal çözüm olarak değerlendirilmiştir.