2007_Armed Forces Officers Club_Image1_KZ_AE (LR)

Bitişler ve Kaplamalar

Int Product Single Skin Profiles fan

Yüzeyler ve kaplamalar mimari tasarım konusunda devasa rol oynar

Geniş miktarda Standart kaplama seçenekleri sunuyoruz.
Eğer aklınızda bireysel veya kurumsal bir fikir varsa sizin gereksinimlerinize göre tasarlanan renk ve yüzey seçenekleri hakkında bizimle irtibata geçin. 

Kaplamalarımız

Dış Mekan Yelken İpi

Dış mekân yelken ipi aşağıdaki bitişlerle üretilmiş, kaplamalı 3000 veya 5000 serilerinde alüminyum alaşım veya hadde bitişli alüminyum, stük kabartmalı hadde bitişli alüminyum, kaplamalı / önceden boyanmış Z275 galvanize çelik, paslanmaz çelik, çinko veya bakır halinde mevcuttur.

Kingspan PVDF

Alüminyum üzerinde yaklaşık 20 yıllık uzun süreli bir estetik ömür sağlar, mükemmel dayanıklılık ve renk istikrarı sunar.

Kingspan ARS

Alüminyum için kullanılan, kolay elle kullanma özelliğine sahip, abrazyona dayanıklı kaplama.

Kingspan Polyester

Alüminyum ve çelik için kullanılan, uygun maliyetli, orta düzeyde, ömre sahip renk kaplaması.

Durabond

Durabond daha sert ve daha fazla korozyon özelliği olan atmosferler için sunulan, korozyona karşı astar boyası ve poliamitle modifiye edilmiş son kaplaması olan, çok kuvvetli, yenilikçi bir 120 mikron boya sistemidir. 

Malzemelerin ve Kaplamaların Dayanıklılığı


Bir metal kaplamanın ömrü coğrafi konum, yerel çevre, seçilen renk ve kaplama tipine göre. KingZip Linea veya Infiniti'ye yönelik teknik veriler hakkında herhangi bir şekilde daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen Tasarım Yardım  Servisimizle bağlantıya geçin: +971 (0) 4-8854 232

Kaplamalar Broşürü

Dış Kaplama renk seçenekleri