Projeler

AU_BM_EVO_RNSH  (48)

RAND Logistics

Dondurulmuş ürün lojistiği konusunda uzmanlaşmış RAND Lojistik firmasının, UltraTem panelleri kullanılan bu etkileyici projesinin fotoğrafları için tıklayınız.

AU_BM_EVO_RNSH  (48)

Centenary Hastanesi


AU_BM_EVO_RNSH  (48)

Yealands Estate Şaraphanesi


AU_BM_EVO_RNSH  (48)

Katsumata
Merkezi


AU_BM_EVO_RNSH  (48)

Christchurch Merkezi Polis Karakolu


AU_BM_EVO_RNSH  (48)

Royal North Shore Hastanesi


2015_EDINBURGH AIRPORT_05_KRT_UK.jpg

Edinburgh Havalimanı

Edinburgh Havalimanı’nın doğu terminali eklentisi BENCHMARK Kreate ve Evolution panelleriyle donatılmış, böylece çarpıcı, yeni bir dış görünüm kazandırılmıştır.

AU_F_EV_RAN Warships (1)

Ulusal Denizcilik Müzesi Savaş Gemileri Bölümü

Tekne inşaatı mimarisinin kendine has özelliklerinden esinlenerek yaratılmış olan, pürüzsüz, düz Evolution mimari bir kendine özgülük hissi vermektedir.

2015_FRIARS WALK_NEWPORT_24_SHOWREEL_UK.jpg

Friars Walk

Birleşik krallık, Newport da bulunan Friars Walkprojesi Alüminyum | Kancalı Kaset Karrier Sistemi kullanılan proje fotoğrafları ve detay bilgileri için tıklatınız.

2016_SKYLON PARK_HEREFORD_01_KR_UK.jpg

MedDX Skylon Park

Bu proje Benchmark Kreate kullanılarak inşa edilmiştir. Kullanılan Kreate Panel ile çok hızlı inşa edilen proje detay ve fotoğraflarını görmek için tıklayınız.

Facility Point_Roosendaal_05_EVR_NL

Facility Point Ofis & Perakende

Düz, pürüzsüz, profilsiz Evolution Recess Hollanda’daki Facility Point, insansız servis istasyonu projesine modern bir efekt kazandırmıştır.

0702

Waters Technology IDA, Wexford


2016_SKYWAY LIBRARY APPROVED JPEG_06_DD_US.jpg

Skyway Kütüphanesi

Washington, Seattle’da Skyway Kütüphanesinde Canlı kobalt mavisi Dri-Design Düz kasetler kullanılarak elde edilen etkileyici cephelerin fotoğrafları için tıklayınız.

2016_MILLWOOD ORIGINAL_10_DD_UK.jpg

Millwood Kütüphanesi

Kingspan Dri-Design, Alüminyum Konik kasetler Kanada’nın Alberta eyaletinin Edmonton şehrindeki Millwoods Kütüphanesi’ne etkileyici bir cephe kazandırmıştır.

1 2 3 4 5 6 7