Group website_Enviro_services (38)

Yenilik

Yerel uzmanlar tarafından tasarlanan dünya lideri yenilik.

Kingspan’i en iyi tanımlayan cümle bitmek bilmeyen daha iyisini inşa etme arayışıdır. Her şeyden önce kendimizi, yenilikçi teknolojiler, ürünler ve bütün yapı tasarım tekniklerini kullanarak daha enerji verimli yapılar elde etmeye adadık. Bunun yanı sıra müşterilerimizin yapılarını daha başarılı kılmak için kendimizi, sürekli hizmet yeniliğine (inovasyonu) ve müşterimizle ortak çalışmaya adadık.

Öne Çıkan Yenilikler

Yalıtım Performansı
Yenilikleri


Kingspan’in kendine has gri mikro hücrelere sahip yeni nesil kendinden harmanlı hibrit yalıtım nüvesi olan QuadQore teknolojisi, sektördeki en yüksek kombine performansı sunar. 
 

Tasarım Esnekliği
Yenilikleri

Yenilikçi yeni yağmur perdesi cephelerimiz, muadili sistemlerden en az iki kat daha hızlı kurulur. 5 doğal metal ve alüminyum seçenekleri mevcut olup kasetler, dikey ve yatak olarak kurulabilmektedir ve birbiriyle kolayca değiştirilebilir 4 adet kaset seçeneği mevcuttur. Sızdırmazlık maddesi ya da conta ihtiyacı olmadığı için iz oluşumu ve bakım sorunları bulunmaz.

Bütüncül Yapı Teknikleri
Yenilikleri


Kingspan ZerO Enerji Lighting (ZEL) çözümümüz, aydınlatma enerjisi maliyetini tamamen ortadan kaldırabilen isteğe özel bir paket yaratmak için akıllı karartma kontrolleri ve fotovoltaik  teknolojisinin kullanıldığı LED aydınlatma ve en yeni polikarbonat çatı aydınlatma ürünlerini bir araya getirir.

KingZip Infiniti

KingZip Infinity karmaşık şekillere ve formlara sahip sıradışı 3B geometrik binalar tasarlamanız için size benzersiz bir özgürlük sunuyor, bina kaplama inşasını yeni seviyelere ulaştırıyor.

ModularisCold

Bağımsız Modüler soğuk depo Panel Sistemi
Kingspan ile artık Kingsapn Modularis soğuk depo sistemleri ile ekonomik, hızlı, sorunsuz soğuk odalar inşa etmek mümkün.
Yardımcı konstrüksiyon istemeyen  kurulumu kolay Modularis, yapıları hızlı ve kolay kurulum sağlar.