Better Buildings
for a Better World

Geleceğin sürdürülebilir yapıları her zamankinden daha fazla performans sergilemesi gerekiyor.

Gelişmiş yalıtım ve yapı çözümlerimizin dünya çapında ilham verici ve sürdürülebilir binalara nasıl katkıda bulunduğunu görün.

Yeni küresel proje portföyümüzü keşfedin

Yeni teknolojilere, enerji tasarrufunun önemine olan büyük inancımızla öncülük ediyoruz.

Yüksek performanslı yalıtım ve bina kabugu çözümlerinde dünya lideri olan Kingspan, 1965 yılında İrlanda, Kingscourt, Co Cavan'da kuruldu. Misyonumuz, insanların ve gezegenin kalbindeki refah ile net sıfır emisyonlu geleceği hızlandırmaktır. İrlanda’da hizmet veren bir aile şirketiyle başlayıp yüksek verimli bir dünya liderine dönüşen bu büyük yapının MEA, Türkiye Afrika ve Orta Asya üyesi olan bizler, Dubai ve Adana fabrikalarımız, satış, teknik destek ve saha ekiplerimizden oluşan 500'ün üzerindeki aile üyemizle her zaman yanınızdayız.

COVID-19 (Coronavirus) Müşteri Hizmet Bilgileri

Kingspan olarak, Coronavirus'un (COVID-19) yarattığı zorluklar ışığında iş sürekliliğini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapmaya kararlıyız. Mevcut durum güncellemesi ve sorularınız için irtibat ofislerimize ulaşmak istiyorsanız lütfen buraya tıklayın.

En Son Haberler

IKON Global İnovasyon Merkezi

IKON, İrlanda'nın Kingscourt şehrinde bulunan yeni global inovasyon merkezimizdir. Hem bir Ar-Ge yeri hem de yaşayan bir araştırma projesi, müşterilerimize daha fazla değer sunarken bizi daha sürdürülebilir, döngüsel  ve sağlıklı bir geleceğe götürecek büyük sorular soruyor.

Öne Çıkan Projelerimiz

Türkiye ekibimizle iletişime geçmek veya bölgenizdeki yerel bir Kingspan işletmesini bulmak mı istiyorsunuz?